Zátiší
006

Ota Janeček (1919 - 1996)

Zátiší, 1966

tempera na papíře | 22,7 x 29,7 cm | sign. Janeček 15. 9. 66 | rámováno

Ověřeno rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 - 70 000 Kč