Kryptogram V.
010

Dalibor Chatrný (1925 - 2012)

Kryptogram V., 1969

perforovaný papír | 41,7 x 29 cm | sign. D. Chatrný 69 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

V případě zájmu o jakoukoliv nevydraženou položku nás neváhejte kontaktovat.
JETELOVÁ Magdalena, 150 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

KOLÁŘ Jiří, 56 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

ANDERLE Jiří, 187 500 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

KOBLASA Jan, 150 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

PÍSAŘÍK Petr, 26 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

HÁLA Jan, 500 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

SOUKUP Vít, 43 750 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

MANSFELDOVA Eva, 41 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

NIKL Petr, 106 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

ŠVANKMAJER Jiří, 97 500 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

BLABOLILOVÁ Marie, 23 750 Kč