Dvě ufy
012

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Dvě ufy, 1977

akvarel, tuš a tužka na papíře | 61,2 x 43 cm | sign. Načeradský 77 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 17 000 - 25 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč