Dvě kachny
013

Alena Kučerová (1935)

Dvě kachny, 1976

tisk z perforovaného plechu | 75,5 x 53,5 cm | sign. Alena Kučerová 1976 | 4/20 | rámováno

LITERATURA: Alena Kučerová, str. 177, Galerie Pecka, Praha, 2005

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč