The Pet
020

Jan Saudek (1935)

The Pet, 1985

vintage gelatin silver print | 24,9 x 19,7 cm | sign. Jan Saudek | rámováno

Opatřeno certifikátem pravosti.

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč