Totemy
023

Richard Konvička (1957 - 2021)

Totemy, 1986

olej na plátně | 82 x 60 cm | sign. R. Konvička 86

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč