Baden
025

Jan Saudek (1935)

Baden, 1986

vintage gelatin silver print | 29,5 x 23,9 cm | sign. Jan Saudek | rámováno

Opatřeno certifikátem pravosti.

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč