Tři překážky
026

Alena Kučerová (1935)

Tři překážky, 1990

tisk z perforovaného plechu | 53,5 x 76,7 cm | sign. Alena Kučerová 1990 - 2021 | 4/5 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 44 000 Kč