Pneumatiky
027

Jiří Georg Dokoupil (1954)

Pneumatiky, 1992

akvatinta, kombinovavná technika na papíře | 55 x 80 cm | sign. Dokoupil 92 | 13/50 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč