Seznámení, Cheb
029

Jaroslav Kučera (1946)

Seznámení, Cheb, 1992

vintage gelatin silver print | 26 x 38 cm | sign. vzadu Jaroslav Kučera 1992 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč