Ženy a květy
033

Jiří Karmazín (1932)

Ženy a květy, 1995

olej na sololitu | 120 x 150 cm | sign. Karmazín 1995 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč