Výšivka
040

Vít Soukup (1971 - 2007)

Výšivka, 2000

olej na plátně | 150 x 150 cm | sign. vzadu V. Soukup 2000

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 100 000 Kč