Melancholická dívka
076

Miloš Englberth (1974)

Melancholická dívka, 2023

olej na plátně | 100 x 79 cm | sign. Englberth 2023

VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 39 000 Kč