Portrét dívky
002

Miroslav Tichý (1926 - 2011)

Portrét dívky, 1952

olej na plátně | 41 x 33,5 cm | sign. M. Tichý 52 | rámováno

Opatřeno certifikátem vydaným Janou Hebnarovou.

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 120 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč