063

Tomáš Němec (1986)

Bez názvu, 2008

olej na plátně | 100 x 150 cm | sign. vzadu Tomáš Němec 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč