Vzpomínka
086

Kristián Kodet (1948)

Vzpomínka, 2022

olej na plátně | 60 x 52 cm | sign. Kristián Kodet 2022

Opatřeno certifikátem pravosti.

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč