Le disque blanc
003

František Kupka (1871 - 1957)

Le disque blanc, 1950

litografie | 41 x 40,5 cm | sign. v tisku Kupka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 90 000 - 120 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 180 000 Kč