Hlava
004

Věra Janoušková (1922 - 2010)

Hlava, 1962

kvaš, tempera, tuš a gáza na papíře | 61 x 43,5 cm | sign. V. J. 1962 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč