005

Vladimír Boudník (1924 - 1968)

Bez názvu, 1967

strukturální grafika | 48,8 x 33,8 cm | sign. Vladimír Boudník 1967 | 6/50 | rámováno

Literatura: Vladimír Boudník, 1924 - 1968, str. 83, GHMP, Praha, 1992

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 74 000 Kč