V krajině
007

Vladimír Novák (1947)

V krajině, 1974

olej na plátně | 102 x 102 cm | sign. vzadu V. Novák 1974

Revue Art 4/2018, str. 82, Prague Auctions, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 90 000 - 120 000 Kč