Marťanky
008

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Marťanky, 1977

akvarel a tuš na papíře | 60 x 42 cm | sign. Načeradský 77 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč