Tanec
014

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Tanec, 1985

akryl na lepence a desce | 74 x 107 cm | sign. Načeradský 85 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 48 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 120 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč