015

Václav Boštík (1913 - 2005)

Bez názvu, 1986

pastel na papíře | 69,5 x 66,5 cm | sign. Boštík 86 | rámováno

VYSTAVENO: Václav Boštík, Galerie Gema Art, Praha, 1992

LITERATURA: Vyobrazeno na přebalu katalogu vydaného k výše zmíněné výstavě.

PROVENIENCE: Současným majitelem zakoupeno v galerii Gema Art, Praha, 1992

Přiložen doklad o nákupu díla.

VYVOLÁVACÍ CENA: 210 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 - 400 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 290 000 Kč