Klečící
016

Vladimír Kokolia (1956)

Klečící, 1986

olej na plátně | 100 x 86 cm | sign. vzadu Kokolia 1986, pravost díla potvrzena autorem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 - 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 91 000 Kč