Replika
018

Gabina Fárová (1963)

Replika, 1990

vintage gelatin silver print | 70 x 100 cm | sign. vzadu Gabina | rámováno

Gabina, Rock café, Praha, 1992; Bratrstvo - Gabina, Pinkava, Galerie WUK, Vídeň, Rakousko, 1992; Chvilka poezie, Galerie fotografie Louvre, Praha, 2008; Žena - obraz - akt, Prostorová metafora, Dusíkovo divadlo, Čáslav, 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč