Barevná kompozice II.
021

Jan Merta (1952)

Barevná kompozice II., 1993

kombinovaná technika na papíře | 30 x 21 cm | sign. Jan Merta 93 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 33 000 Kč