Krajina
026

Ivan Ouhel (1945 - 2021)

Krajina, 1998

olej na lepence | 100 x 74 cm | sign. I. Ouhel 98 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč