Roční období
028

Jaroslav Vožniak (1933 - 2005)

Roční období, 1998

lité laky na sololitu | 4 x 50 x 60 cm | sign. vazdu Jar. Vožniak 1998 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč