Tanec po smrti všech ideí
029

Boris Jirků (1955)

Tanec po smrti všech ideí, 1999

olej na desce | 144 x 144 cm | sign. Boris Jirků 1999 | autorská adjustace

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 - 200 000 Kč