Podzimní hladina
031

František Hodonský (1945)

Podzimní hladina, 2000

olej na plátně | 120 x 160 cm | sign. F. Hodonský

Literatura: František Hodonský, str. 159, Galerie Dolmen, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč