Z cyklu Vítr
033

Jan Koblasa (1932 - 2017)

Z cyklu Vítr, 2001

olejové křídy na papíře | 59,7 x 127,7 cm | sign. JK | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 34 000 Kč