Dvojice
037

Vladimír Novák (1947)

Dvojice, 2005

tempera, akvarel a pastel na papíře | 76,5 x 57 cm | sign. V. Novák 2005 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 15 000 - 20 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč