Váza
044

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza, nedatováno

sklo čiré s modrým přechodem, foukané do optické formy | v. 40,7 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno samolepkou Ajeto Czech Glass Craft, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru

Bořek Šípek, Life in Motion, str. 413, vlastní náklad, Praha, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 25 000 Kč