EU
049

Marek Meduna (1973)

EU, nedatováno

tuš a kombinovaná technika na papíře | 100 x 70 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 25 000 - 35 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč