Kompozice
051

Ivan Ouhel (1945 - 2021)

Kompozice, 2010

olej na papíře | 57 x 77 cm | sign. I. Ouhel 2010 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 15 000 - 20 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč