Stará dáma
052

Pavel Šmíd (1964)

Stará dáma, 2012

olej na plátně | 150 x 100 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč