Tři Pinocchiové a holky
054

Lubomír Typlt (1975)

Tři Pinocchiové a holky, 2013

tempera na papíře | 50 x 70 cm | sign. Typlt 2013 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč