Sv. Vít
058

Jakub Špaňhel (1976)

Sv. Vít, 2015 - 2016

olej na plátně | 150 x 145 cm | sign. vzadu Jakub Špaňhel

VYSTAVENO: Jakub Špaňhel, Galerie Václava Špály, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 - 280 000 Kč