Transhumanistické nanebevzetí
060

Jan Gemrot (1983)

Transhumanistické nanebevzetí, 2017

olej na plátně | 160 x 120 cm | sign. Jan Gemrot

VYSTAVENO: Podivná figurace, Galerie Vltavín, Praha, 2007

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 - 120 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 100 000 Kč