U vody
061

Masker (1981)

U vody, 2017

serigrafie | 88 x 88 cm | sign. Masker 2017 | 9/15 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 8 000 - 15 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč