Talk in the room
065

Jakub Tomáš (1982)

Talk in the room, 2019

olej na plátně | 100 x 75 cm | sign. vzadu Jakub Tomáš 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 45 000 - 60 000 Kč