V případě zájmu o jakoukoliv nevydrženou položku z aukce VÝTVARNÉ UMĚNÍ, prosím volejte +420603770945.
Foto: 008, J. Koblasa, 221 000 Kč
Foto: 023, J. Koblasa, 63 700 Kč
Foto: 004, E. Nemes, 97 500 Kč
Foto: 037, J. Černický, 87 100 Kč
Foto: 029, K. Kintera, 10 400 Kč
OBRAZY A STUDIE
VÝSTAVA OTEVŘENA
do 4. ledna 2026
denně 11-18 h, mimo pondělí
VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!
Foto: 040, K. Kintera, 84 500 Kč
Foto: 005, J. Jíra, 84 500 Kč
Foto: 013, D. Tóth, 78 000 Kč
Foto: 006, A. Veselý, 29 000 Kč
V případě zájmu o jakoukoliv nevydrženou položku z aukce SKLO A KERAMIKA, prosím volejte +420603770945.
Foto: 011, B. Šípek, 19 500 Kč
Foto: 013, B. Šípek, 23 400 Kč
Foto: 027, Roubíček - Rozínek, 15 600 Kč
Foto: 017, B. Šípek, 24 700 Kč
sobota 13. února 2021
8.2. - 13.2. 2021
tužka a pastel na papíře | 9,5 x 16 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 Kč
akvarel a tuš na papíře | 16 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
olej na desce | 28 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
akvatinta | 29 x 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 Kč
litografie | 27 x 10 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 350 Kč
olej na kartonu | 38,5 x 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 150 Kč
olej na kartonu | 36,5 x 51 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
olej na plátně | 56 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 370 Kč
olej na lepence | 15 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč
olej na lepnece | 17 x 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 750 Kč
olej na papíře | 28 x 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
akvarel na papíře | 17 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 Kč
olej na skle | 34 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 270 Kč
olej na desce | 35,5 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
kombinovaná technika na papíře | 18 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 Kč
kombinovaná technika na papíře | 53 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč
akvarel a tuš na papíře | 11 x 14,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
olej na plátně, poškozeno | 85 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 460 Kč
kvaš na papíře | 20,5 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč
tuš na papíře | 41 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
olej na kartonu | 50 x 81,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
monotyp, litografie | 56 x 40 cm | 2/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvatinta | 48 x 58,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
olej na sololitu | 68 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 450 Kč
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
144
145
146
147