ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 3. srpna 2025od 19.00 h
PRAGUE AUCTIONSVoršilská 3, Praha 128.7. - 1.8.202510.00 h - 18.00 hindividuální po telefonické dohodě
LUKÁŠ RYBKA+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
asambláž | 59 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
akryl, serigrafie, plátno | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
olej, plátno | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
Zadaný limit je závazný!