ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁsobota 29. ledna 2022 od 17.00 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 124.1. - 28.1. 202211.00 h - 18.00 hpo tel. dohodě
LUKÁŠ RYBKA+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie, mírně poškozený okraj nezasahující do tiskové plochy | 54 x 37,6 cm | 7/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
litografie, mírně poškozený okraj nezasahující do tiskové plochy | 65 x 49,5 cm | 121/140
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
Zadaný limit je závazný!