ZPRÁVA O STAVU DÍLA
DNES VERNISÁŽ !!!středa 7. ledna 2026 od 18 hGalerie Nová síň, Prahakurátor Niki Bernath / VUNUVŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!
INTERNETOVÁsobota 29. ledna 2022 od 17.00 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 124.1. - 28.1. 202211.00 h - 18.00 hpo tel. dohodě
LUKÁŠ RYBKA+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
olej na desce | 49 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 38 x 56,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
Zadaný limit je závazný!