Dívka
079

Karel Šafář (1912 - 1998)

Dívka, nedatováno

lept | 12,2 x 8,8 cm | sign. K. Šafář | 95/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h