sobota 12. prosince 2020
8.12. - 12.12. 2020
litografie, poškozeno | 16 x 9,5 cm | 11/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
litografie | 17,5 x 11,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
litografie | 21 x 14,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
075
077
080