vintage gelatin silver print | 30,1 x 30,2 cm | sign. vzadu L. Postupa
STARTING PRICE: 500 CZK
ONLINE ONLY
Sunday 8th June 2025
at 4.30 pm sharp
NOVA SIN GALLERY
Vorsilska 3, Prague 1
3. 6. - 8. 6. 2025
10 am - 6 pm
vintage gelatin silver print | 18 x 18,8 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 25,5 x 38,8 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 26 × 19 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print, překlad na středu fotografie | 16,9 x 23,3 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 19 x 18 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 23,3 x 17,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage silver print | 23,2 × 17,9 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 59 x 43,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
vintage gelatin silver print | 52 x 45,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 29,7 x 30 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 400 CZK
vintage gelatin silver print | 40,3 x 30,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
vintage gelatin silver print | 43 x 62,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 48,3 x 44,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 30,1 x 30,2 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
vintage gelatin silver print | 34 x 33,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
vintage gelatin silver print | 18 x 17,3 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
vintage gelatin silver print | 17,2 x 20,4 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 17,4 x 20,4 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 310 CZK
004
005
012
016
017
018
031
057
058
068
082
084
090
094
096
118
125
128