030

Josef Bolf (1971)

Bez názvu, 2010-2011

olej na plátně | 65 x 95 cm | sign. vzadu Josef Bolf 2010/11 | rámováno

STARTING PRICE: 220 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

AUCTION TYPE

ONLINE AUCTION
on Sunday 28th March 2021
from 7 pm

EXHIBITION

22th March - 28th March 2021
10 am - 6 pm

FINE ART