tuš a tužka na papíře | 24 x 17 cm | sign. C. Bouda | rámováno
STARTING PRICE: 500 CZK
SOLD FOR: 600 CZK
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
Click for Registration and Bidding ❤️
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE ONLY
Sunday 16th June 2024
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
10 am - 6 pm
uhel na papíře | 20,2 x 28,8 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
tuš a tužka na papíře | 24 x 17 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
STARTING PRICE: 1 900 Kč
kombinovaná technika na papíře | 44 x 35 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
koláž na papíře | 65,5 x 90 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 21 x 14,5 cm
STARTING PRICE: 7 000 Kč
STARTING PRICE: 1 000 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 42,2 x 29,9 cm
STARTING PRICE: 7 000 Kč
SOLD FOR: 7 000 CZK
tuš a pastel na papíře, oboustranné | 42,2 x 29,7 cm
STARTING PRICE: 2 700 Kč
akvarel a tuš na papíře | 55,5 x 36,6 cm
STARTING PRICE: 2 100 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 20 x 12 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
tuš na papíře, oboustranné | 42,2 x 29,7 cm
STARTING PRICE: 2 700 Kč
tempera a kvaš na papíře | 30 x 20 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 23 x 11 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
kombinovaná technika na papíře | 82 x 61 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
kvaš, tuš a pastel na papíře | 41,8 x 29,7 cm
STARTING PRICE: 2 800 Kč
pigment na papíře | 23 x 31 cm
STARTING PRICE: 1 400 Kč
SOLD FOR: 1 400 CZK
olej na papíře | 37 x 43 cm
STARTING PRICE: 4 000 Kč
SOLD FOR: 4 000 CZK
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189